Alienator.pl - myślenie niezależne...

Pełna wersja: Zmiany na Ziemi jako zjawisko elektromagnetyczne w Układzie Słonecznym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Małe przypomnienie, co się dzieje na Ziemi i poza nią. Warto sobie przypomnieć Aleksieja Dmitrieva i jego przemyśleń z przed 15 lat w kontekście poniższego.

Poniższe informacje zostały zasięgnięte z jutubowskiego filmiku, więc jak się ktoś czuje na siłach, proszę o czepianie się szczegółów, żebyśmy mogli dojść do konkretów w danych kwestiach.


Po bardzo długim minimum solarnym, które jako naturalna kolej rzeczy spowodowało zapaść atmosfery w jakimś stopniu - jednak nie spodziewano się, że w "aż takim" - teraz potrzebne by było 'naładowanie' jej, jednak słońce wykazuje bardzo małą aktywność. Otóż nie było to zwykłe minimum solarne - zaczęło się jak zawsze, ale po trzech latach zaobserwowano anomalie dziur w koronie słonecznej, a w 2009 zostało to minimum uznano za jedno z najdłuższych. Przez okres roku 2012 mieliśmy bardzo małą ilość flar potrzebnych do rozszerzenia atmosfery.
Magnetosfera ma coraz więcej dziur, bieguny magnetyczne przemieszczają się coraz szybciej, co z całą pewnością sugeruje, że jesteśmy w trakcie zmiany biegunów.
Widoczne są zmiany w atmosferze i na powierzchni Ziemi, w postaci wzrostu aktywności sejsmicznej i wulkanicznej, 'sinkhole', pęknięcia i deformacje skorupy (Pacyfik), uwalnianie metanu, zanieczyszczenie wód gruntowych, nowe typy chmur, 'udziwnienie' wiatrów i opadów, powodzie, rekordy temperaturowe, susze...

To zjawisko elektromagnetyczne (jonizacja) jest odzwierciedlane w całym układzie słonecznym:
- Wenus zwalnia / jaśnieje
- trzęsienia na księżycu i Marsie
- zmiany i błyski w 'kropkach' Jowisza
- Saturn zwalnia / burza
- zorze na Uranie

Jednym z ciekawszych fenomenów jest jednak jonowa "wstęga" poza układem Słonecznym, która rzekomocofa wiatr słoneczny i bombarduje nasz system dziwnymi cząsteczkami. Jest dokładnie prostopadła do linii pola magnetycznego galaktyki, co się zgadza z zasadą prawej ręki elektromagnetyzmu.


Nasza planeta i cały układ planetarny są w trakcie zmian, a te raczej nie zachodzą z powodu antropogenicznej emisji CO2. Ciekawe, co będzie dalej.Przekierowanie