Projekt Boungler Forum

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Islam - stadia sukcesji
Autor Wiadomość
klusownik Offline
Banned

Liczba postów: 63
Islam - stadia sukcesji
WSTĘP do Alienatora
Do niniejszego wątku

Z dużym niepokojem obserwujemy postępującą islamizację europy. Kontynentu w którym bardzo cenimy sobie wszelkie dobra kulturowe i szanujemy pojawiające się z nimi wyznania.
Jednak mocno niepokojące jest to że coraz większa liczba muzułmańskich imigrantów doprowadza do sytuacji, w której należy zastanawiać się nad swoim bezpieczeństwem i bezpieczeństwem swoich bliskich.

Mocno niepokojące jest również to że przybywający muzułmanie zapominają iż są jedynie gośćmi w obcym kraju i nie mogą narzucać swojego prawa i kultury ludziom będącym w swoim własnym domu.

Niniejszy wątek ma wyłącznie charakter monitoringu stadiów sukcesji postępującej islamizacji. Ukazuje przykłady z różnych miejsc aby każdy mógł zaobserwować że nie jest to już incydent ale poważny problem.

Mamy pełną świadomość że nie wszyscy muzułmanie są tacy sami jak w przedstawianych poniżej materiałach. Chcemy wierzyć w to, że sytuacje i incydenty, które z coraz większą częstotliwością obserwujemy w kraju i na świecie będą zwalczane przez środowisko tego samego wyznania, które w chwili obecnej pokazuje że woli odciąć się od zachowań swoich radykalnych wyznawców niż zwrócić uwagę na narastający problem i konsekwencje jakimi niewątpliwie może być wojna religijna.

Alienator.

Kłusownik:
Zapodam Wam cos co daje sporo do myslenia w tym temacie.

Poniższy artykuł pochodzi z książki dr. Petera Hammonda: Slavery, Terrorism and Islam: The Historical Roots and Contemporary Threat

Islam nie jest ani religią, ani kultem - jest pełnym, kompletnym ustrojem.

Islam ma religijne, polityczne, ekonomiczne oraz militarne komponenty. Komponent religijny jest podstawą dla wszystkich innych komponentów. Islamizacja następuje, kiedy w danym kraje jest wystarczająco dużo muzułmanów, aby zaczęli się domagać swoich tak zwanych "praw religijnych". Kiedy poprawne politycznie i multikulturalne społeczeństwa zgadzają się na "rozsądne" muzułmańskie żądania o ich "prawa religijne", po cichu przechodzą także pozostałe komponenty. Tak właśnie to działa: (Źródło danych procentowych - CIA: The World Fact Book (2007)).

Dopóki populacja muzułmanów pozostaje w okolicach 1%, są oni postrzegani jako miłująca pokój mniejszość. W artykułach prasowych, filmach podkreślana jest ich barwna odmienność:

USA -- muzułmanów 1.0%
Australia -- muzułmanów 1.5%
Kanada -- muzułmanów 1.9%
Chiny -- muzułmanów 1% -2%
Włochy -- muzułmanów 1.5%
Norwegia -- muzułmanów 1.8%

W zakresie 2% do 3% muzułmanie zaczynają odróżniać się od innych mniejszości. Zaczynają być widoczni jako członkowie gangów ulicznych iw więzieniach. Pojawiają się pierwsze symptomy nadużywania środków z pomocy społecznej.

Dania -- muzułmanów 2%
Niemcy -- muzułmanów 3.7%
Wlk. Brytania -- muzułmanów 2.7%
Hiszpania -- muzułmanów 4%
Tajlandia -- muzułmanów 4.6%

Powyżej 5% zaczyna być zauważalny silny (nieproporcjonalny do ich liczebności) wpływ na społeczeństwo. Naciskają na wprowadzenie żywności halal (czystego wg. islamskich standardów), dzięki czemu wymuszają pojawienie się dużej liczby miejsc pracy dla muzułmanów. Pojawia się seria żądań do sieci handlowych o wprowadzenie tej żywności na rynek, często wzmocniona groźbami.

Francja -- muzułmanów 8%
Filipiny -- muzułmanów 5%
Szwecja -- muzułmanów 5%
Szwajcaria -- muzułmanów 4.3%
Holandia -- muzułmanów 5.5%
Trynidad & Tobago -- muzułmanów 5.8%

Powyżej 10% rząd państwa zmuszany jest do uznania ich prawa do sądów Sharii czyli wg. prawa islamskiego. Docelowo Islam dąży do tego, aby cały świat był sadzony wg. prawa Sharii. Wyraźny wzrost bezprawia, pojawiają się muzułmańskie getta, gdzie nawet uzbrojone patrole policji boją się zapuszczać. Rząd zaczyna tracić kontrolę nad sytuacja. Jakikolwiek pretekst może doprowadzić do rozruchów, palenia samochodów i napaści na nie-muzułmanów.

Gujana -- muzułmanów 10%
Indie -- muzułmanów 13.4%
Izrael -- muzułmanów 16%
Kenia -- muzułmanów 10%
Rosja -- muzułmanów 10-15%

Powyżej 20% zaczynają się demonstracje siły, podpalenia szkół, szpitali, samochodów, synagog i kościołów. Większość osadzonych w więzieniach to muzułmanie. Dotychczas sporadyczne grupy para-militarne dżihadystów zaczynają działać w świetle dnia, często wypierając na terenach zamieszkania muzułmanów lokalne siły porządkowe.

Etiopia -- muzułmanów 32.8%

Powyżej 40% można się spodziewać regularnych masakr i ataków terrorystycznych. Organizacje para-militarne rządzą niektórymi terenami wg. własnego widzimisię. Trwają także uprowadzenia niewiernych kobiet, gwałty oraz utajone jeszcze niewolnictwo.

Bośnia -- muzułmanów 40%
Czad -- muzułmanów 53.1%
Liban -- muzułmanów 59.7%

Powyżej 60% następują niczym nie ograniczane prześladowania niewiernych, sporadyczne masowe mordy, wprowadza się prawo Sharii w skali całego kraju. Niewierni są zmuszani do płacenia podatku "za ochronę" tzw. Jizja, często rekwirowany jest ich majątek. Masowy exodus nie-muzułmanów z kraju.

Albania -- muzułmanów 70%
Malezja -- muzułmanów 60.4%
Katar -- muzułmanów 77.5%
Sudan -- muzułmanów 70%

Powyżej 80% pojawiają się czystki i mordy kierowane z poziomu państwowego.

Bangladesz -- muzułmanów 83%
Egipt -- muzułmanów 90%
Gaza -- muzułmanów 98.7%
Indonezja -- muzułmanów 86.1%
Iran -- muzułmanów 98%
Irak -- muzułmanów 97%
Jordania -- muzułmanów 92%
Maroko -- muzułmanów 98.7%
Pakistan -- muzułmanów 97%
Syria -- muzułmanów 90%
Tadżykistan -- muzułmanów 90%
Turcja -- muzułmanów 99.8%
Zjednoczone Emiraty Arabskie -- muzułmanów 96%

W pobliżu 100% następuje tzw. muzułmański Pokój (stad Islam jest znany jako "Religia Pokoju") czyli "Dar-es-Salaam", co znaczy "Islamski Dom Pokoju". Wg. wojennej doktryny islamu powinien być wtedy pokój, gdyż wszyscy są już muzułmanami i nie ma powodów do walki.

Afganistan -- muzułmanów 100%
Arabia Saudyjska -- muzułmanów 100%
Somalia -- muzułmanów 100%
Jemen -- muzułmanów 99.9%"

Oczywiście tak się nie dzieje. Aby spełnić swoją rządzę krwi, muzułmanie zaczynają mordować siebie na wzajem z różnych powodów.

"Zanim miałem 9 lat, nauczyłem się podstawowego kanonu życia Araba. Ja przeciwko mojemu bratu; ja i mój brat przeciwko naszemu ojcu; moje rodzina przeciwko naszym kuzynom i klanowi; klan przeciwko plemieniu; plemię przeciwko światu, i wszyscy spośród nas przeciwko niewiernym. Leon Uris, The Haj"

Dobrze jest pamiętać, że w wielu, wielu krajach, takich jak Francja, populacja muzułmańska skoncentrowana jest w gettach, określonych przez ich pochodzenie etniczne. Muzułmanie nie integrują się ze społeczeństwem w ogólności. Tym samym, uzyskują miejscami znacznie większe wpływy niż ich krajowy odsetek mógłby wskazywać.

Dr.Peter Hammond, Frontpage Magazine
Tłumaczenie: Adam Szczepanik
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2015 04:51 PM przez Alienator.)
04-12-2012 06:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
emir Offline
Senior Member

Liczba postów: 379
Reputacja: 27
RE: Islam - stadia sukcesji
Pisząc o Islamie trzeba zaznaczyć, że granica między prawdą a ksenofobią i rasizmem jest BARDZO cienka. Jeżeli ma się wątpliwości - najlepiej spróbować najpierw "rozpoznać" sytuację.

Islam
Islam powstał około 600 Roku w na terenie obecnej Arabii Saudyjskiej (czyli półwysep arabski). Bazuje na Koranie, który jest świętą księgą - a została ona podyktowana Mahometowi przez jak twierdzą muzułmanie Anioła Gabriela. Islam w pewnym stopniu opiera się na chrześcijaństwie, czerpie też nieco z judaizmu oraz ze starszych, pogańskich wierzeń z tamtych terenów.

Koran
Przynajmniej częściowe poznanie Koranu jest jak myślę kluczem do zrozumienia zasad kierujących tym światem i ludźmi.

Tu należy zaznaczyć, że z punktu widzenia Islamu Koran powinien podstawą tak zasad moralnych, jak i praktycznego postępowania oraz formalnego prawa.

Każde słowo Koranu, o ile nie jest unieważnione jest głosem boga i nie może być zreformowane, zmienione czy kwestionowane - o ile nie zostało dalej (w kolejnych wersach, numer jest ważny!) uściślone. Koran należy traktować jako aktualnie funkcjonujący zbiór zasad Islamu - i tak jest w części krajów Islamskich. Chrześcijanie, mimo ze generalnie znają Biblię nie odwołują się do niej tak literalnie, ściśle i bezpośrednio jak Muzułmanie do Koranu.

Koran składa się z wersów - Sur, które zostały napisane w pewnej kolejności i taką mają ważność, bo nowsze odwołują starsze - co opisuje wers naskh http://en.wikipedia.org/wiki/Naskh_%28exegesis%29
2:106 "Jeśli odwołam jakiś wers, dam wam lepszy" (odwołując, poprawiając stary)
Po napisaniu wszystkie wersy zostały POSORTOWANE wg. długości i w takiej wersji występują podobno w Koranie - więc trochę ciężko się połapać.

Jednak ostatnią surą Koranu jest:
9.5 zabijaj niewiernych ilekroć ich znajdziesz
I jest ona niewątpliwie dla nas, NIEWIERNYCH - istotna.

Przy czym jak mówią byli mahometanie NIE jest to przenośnia literacka. To jest to, do czego powinni dążyć.

Do Koranu który jest w sumie dosyć jednoznacznymi regułami dopisano po śmierci Mahometa komentarze, opisujące także przykłady z życia do stosowania. Te komentarze to Hadisy.

Często podają Sury i Hadisy jako numerki przedzielone kropkami lub dwukropkami.
W Islamie nie ma "szarej strefy" moralności - Koran i Hadisy jasno pokazują, co jest dozwolone, dobre - a co złe i zakazane.

Mahomet
Mahomet początkowo dosyć pokojowy po pierwszych sukcesach dosyć szybko stał się "aktywnym krzewicielem" Islamu.
O jego walkach o pokojowy Islam możecie sobie poczytać choćby na wiki (
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mahomet ). Szacuje się, że tylko w Medynie podczas jednej z walk zabił (także osobiście, choć pewnie nie wszystkich) przez ścięcie głowy około 600-700 mężczyzn którzy zostali wzięci do niewoli. Poza "zwykłymi śmierciami" zwraca uwagę zwyczaj obcinania przeciwnych rąk i nóg , nadal i dziś! szeroko praktykowany podczas walk w Afryce, więc tradycja "walki o pokój" nadal trwa.

5 zasad Islamu
Muzułmanin ma do wykonania w życiu 5 rzeczy:

1 Wyznanie wiary "Oświadczam, że nie ma boga prócz Allaha, a Mahomet jest Jego prorokiem". Widzicie je często na tych czarnych flagach za skazanymi na ścięcie

[Obrazek: 120px-Flag_of_the_Islamic_Courts_Union.svg.png]
- to tzw. Szahada
2 Pięciokrotna modlitwa w ciągu dnia
3 Jałmużna na biednych
4 Post w Ramadanie, w tym unikanie seksu (do zachodu słońca)
5 Pielgrzymka do Mekki

Dżihad
Dżihad to dosłownie "walka". Może dotyczyć walki wewnętrznej, emocjonalnej - ale pierwotnym i istotnym znaczeniem jest walka zbrojna. Dżihad jest wojną o wyzwolenie niewiernych z ich bezbożności - zgodnie z pkt. 1 ich pięciu zasad.

Shahid
Shahid to taki gość co prowadzi Dźihad. Dosłownie oznacza "świadek" lub "potwierdzający" działania Allaha. Dla nas, ludzi Europy w praktyce to terrorysta - bo inaczej nie nazwiemy osoby zabijającej w imię religii zupełnie bezbronych ludzi.
Za to działanie czeka go nagroda - co jest wpajane im od dziecka:
4.53.386 mówi mniej więcej to: Ktokolwiek zginie jako jako bohater pójdzie do nieba i będzie żył w wyjątkowym luksusie /z 72 dziewicami/. Skąd się biorą można posłuchać na filmiku w ostatnim linku.

Kłamstwo
Al-tagyyia - to reguła tłumaczona jako "religijne oszustwo" lub "prewencja". Jest to nakaz walki z niewierzącymi przez oszukiwanie innowierców. Mimo, że w Islamie kłamstwo jest zabraniane, to jednak w tym wypadku nie jest kłamstwem, a działaniem "prewencyjnym" przeciwko innowiercom. Mówią o tym przykładowo:
3.29 16.106 4.52.269

Być może nie każdy z wyznawców Islamu będzie chciał nam uciąć głowę jeżeli nie zdecydujemy się na przyjęcie tego światopoglądu. Nie każdy będzie chciał posiąść naszą żonę czy córkę - bo Islam na to w pełni zezwala w stosunku do tych niewiernych, których udało się pojmać (pamiętacie tą reporterkę w Egipcie?). Jednak w razie kryzysu bym na to mniej liczył...

Przed rokiem 600 północna Afryka była terenami chrześcijańskimi - potem muzułmanie zdobyli bardzo dużą cześć tego terenu.

Próbowali także atakować Europę, ale najpierw padli w 732 we Francji - bitwa pod Poitiers zatrzymano falę Islamu, a potem Sobieski w 11.09.1683 pod Wiedniem zatrzymano Turków.
To NIE zbieżność, że 11.09.2001 zaatakowano Świat Niewiernych -bo Muzułmanie rozpoczęli kontynuację tamtego Dżihadu.

Na koniec (o ile ktoś nie widział) polecam bardzo ciekawy film 13 odcinków po około 6.5 minuty:

szukajcie mnie na boungler.pl
04-13-2012 10:34 AM
WarBlok Offline
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Liczba postów: 980
Reputacja: 32

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-13-2012 07:42 PM przez WarBlok.)
04-13-2012 07:42 PM
Mihal Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Reputacja: 3
To nie tylko z muzułmanami jest problem. Problem jest ze wszystkimi cudzoziemcami którzy nie chcą się integrować. Muzułmanie, romowie, żydzi. Kłusownik, zamień w tych procentach muzułmanów na romów i wyobraź sobie co by się działo. Swoje doświadczenia z nimi opisał Outsider tutaj. Jak ktoś ciekawy to obejrzyjcie sobie na youtube kilka filmów nt. limanowa. Żydzi co prawda są bardziej cywilizowani(choć w dwudziestoleciu międzywojennym między Żydami, a nacjonalistami niemal regularna wojna była), ale jak jest o nas napisane w talmudzie "wy zaś, wy moje owce, owce mojego pastwiska, jesteście ludźmi. Wy nazywacie się ludźmi, goje zaś nie nazywają się ludźmi, ale bydłem." Nie żebym był antysemitą Wink ale tu macie trochę szerzej to opisane http://www.naszawitryna.pl/ksiazki_125.html Co do muzułmanów to trzeba wspomnieć że są wyjątki. Prezydent Iranu złożył chrześcijanom życzenia noworoczne tutaj. W Syrii katolicy też jakoś żyją.

http://www.nacjonalista.pl/2012/03/31/mo...erroryzmu/ nie wiem jak wy ale odnoszę wrażenie że takie jakby zezwolenie dla cudzoziemców dla życia w danym kraju i jednoczesne jakby ich izolowanie przez co się nie integrują, pogłębiają się różnice między nimi a resztą obywateli, i jakby się radykalizują, żeby można było prewencyjnie wprowadzać coraz skuteczniejsze metody "walki z terroryzmem". Coś mi się kiedyś obiło o uszy że włoski nacjonalistyczny ruch Casa Pound Italia walczył z islamofobią. Co do moich poglądów na ten temat to są dobrze opisane (nie wiem czy mogę zacytować, więc przytaczam link) tutaj: http://www.nop.org.pl/deklaracja-trzeciej-pozycji/ punkt 6
04-13-2012 08:32 PM
skywalker Offline
Administrator

Liczba postów: 1,324
Byłem kilka razy w Emiratach.
Być może w wieku w którym byłem jest się mało spostrzegawczym, ale oprócz zbyt szybko rosnącego miasta (Dubai) i młodych szejków szalejących sportowymi samochodami po ulicach, nie zauważyłem zbytnich skrajności nawet na ulicy nocą, z resztą dopiero nocą się zaczyna tam życie.
Bynajmniej nie dorzucali mi cyjanku do durum'a.

Na pewno za to utkwi mi w pamięci ostatnia sura koranu, którą przytoczył emir..:
9.5 zabijaj niewiernych ilekroć ich znajdziesz
Dobra anegdotka, dla dam gustujących w Turkach Tongue

Muszę jednak potwierdzić powolne przejęcie lokalnego świata w Holandii przez Turków - też coś czytałem, że za kilkadziesiąt czy nawet kilkanaście lat będzie ich tu więcej niż samych rodowitych.
Starając się nie być ksenofobem, chociaż może powinienem, muszę coś zaznaczyć: to nie oni się rozmnażają szybciej, tylko to my (chrześcijanie?) rozmnażamy się ostatnio o wiele mniej, rodzin wielodzietnych praktycznie nie ma, więc zostaniemy wyparci naturalną koleją rzeczy.

Z drugiej strony, nie wiem czy jesteście świadomi ruchu w kierunku czegoś takiego jak chrislam. Jeżeli będzie ktoś chciał, mogę założyć (kontrowersyjny) wątek o królu Abdullachu II z Jordanii.

SIC VIS PACEM, PARA BELLUM
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-14-2012 06:51 AM przez skywalker.)
04-14-2012 06:46 AM
klusownik Offline
Banned

Czolem panowie.

Ja mam obszerne doswiadczenia z ludzmi z tej kultury.
Mialem z nimi na co dzien do czynienia w Holandii i teraz w Szwecji.
Widze w jakimm kierunku zmierza sutuacja i niestety w 100% potwierdzam slowa, ktore padaja w dokumencie, ktory zamiescil WarBlok.
W rejonie w ktorym ja przebywam na jedna muzulmanska kobiete przypada duza gromadka dzieci a na Szwedke dwoje. (to i tak lepiej jak w Polsce)

Szwecja jest oficjalnie otwarta i tolerancyjna ale ludzie tu juz sobie zdaja sprawe, ze nie powstrzymaja islamizacji kraju. To jest proces nieunikniony.
Nie jestem rasista i ksenofobem ale osobiscie nigdy nie przyjme tej kultury za swoja.
Dobrze, ze my mieszkamy z dala od skupisk ludzkich, bo muzulmanie osiedlaja sie w zasadzie tylko w miastach i miasteczkach. Do lasow sie nie garna.

Niemniej to fakt, ze nasze dzieciaki beda zyly w obliczu lawinowo wzrastajacych wplywow islamskich. Takze sadze, ze Szwecja za kilka pokolen bedzie republika islamska.
Powtorze- niestety tego procesu nikt nie powstrzyma.

Mihal- Cyganie o ktorych piszesz sie nie asymiluja ale tez nie wykazuja tak ogromnej, globalnej ekspansji jak muzulmanie. Islam jest najbardziej ekspansywnym systemem z jakim kiedykolwiek mialem do czynienia.
Ci z ktorymi tu pracuje nie wykazuja wdziecznosci za szanse na nowe zycie.
Ludzi ci, w tempie jaki przyprawia o zawrot glowy- domagaja sie coraz wiecej i wiecej swiadczen i praw.
Nikt z moich wspolpracownikow nie ma jakiegokolwiek doswiadczenia z praca z takimi ludzmi i przyjmuja raczej strategie ulegla - ze wszystkimi fatalnymi tego konsekwencjami.
Ja walczyc z tym juz nie zamierzam bo w ktoryms momencie stwierdzilem, ze to syzyfowa praca.

Zajalem sie po prostu swoim zyciem.
Ale wiem takze, ze jeszcze kilka pokolen i Islam bedzie potega - ze wszystkimi tego nastepstwami.

Noworoczne zyczenia prezydenta Iranu dla chrzescijan to mily akcent ale...
Ten kto jest choc troche "w temacie" - wie doskonale jak to jest...
04-14-2012 09:14 AM
WarBlok Offline
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Liczba postów: 980
Reputacja: 32
W Emiratach to może i jest im dobrze , a jakby wszystkim było tak fajnie nikt by nie wyjeżdżał ze swojego kraju ponadto nie wszyscy są szejkami. Osobiście znam Egipcjanina z mniejszości koptyjskiej i wcale mu fajnie w Egipcie nie było. Poznając znajomą w pracy zaprosiła go z żoną, dziećmi do siebie (ma męża Kuwejtczyka). Po spotkaniu powiedział że to "twardogłowy" i już do niej nie pojadą. Rzecz ma się w Polsce.
Ostatnio było :

W Szwecji muzułmanie już nie potrzebują Antify

Kłusownik coś wspominał
http://www.youtube.com/watch?v=Ug7FmgKGWYA
Szwecja zatopiona

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-14-2012 08:52 PM przez WarBlok.)
04-14-2012 08:52 PM
emir Offline
Senior Member

Jak ludzie Islamu widzą świat? Spójrzmy co pokazują stacje telewizyjne. Dziś nieco o wychowaniu kobiet. Na początek zobaczmy sobie program stacji muzycznej LBC Nagham:

tłumaczenia z marszu

Cytat:- jaka jest 3 opcja?
- "I zbijcie je." [to cytat z Koranu]
- Tak, to prawda
Jak to bicie przeprowadzamy? Co o tym myślisz?
Lekkie bicie.
Lekkie bicie - w jaki sposób?
Na przykład, nie biję jej w jej twarz...
Bicie w twarz jest zakazane, również gdy dotyczy zwierząt.
Kiedy ktoś bije zwierzę... nawet gdy bijesz swojego wielbłada lub osła by zaczął iść, nie wolno ci bić go po pysku.
Tak więc, jeżeli to prawda w stosunku do zwierząt, to jest to też bardziej prawdziwe w stosunku do ludzi.
Tak więc bicie powinno być lekkie i nie w twarz.
---
Tak więc przekaz ten (Koranu) znaczy
"Kobieto, to zaszło za daleko. Nie mogę znosić tego dłużej"
Jeżeli on ją bije, jego bisie musi być lekkie, nie takie by oszpeciło jej twarzy.
On musi ją bić tak, by nie zostawić widocznych śladów.
Nie powinien bić po jej dłoniach...
Powinien bić ją w takie części ciała, które nie spowodują żadnych uszkodzeń.
Powinien bić ją tak, jak zwierzę albo dziecko - uderzając z lewa w prawo.

Teraz drugi (wskazany przez organizację non-profit śledzącą media MEMRI TV) :

Cytat:TV:
Czy wierzy pan, że Europejki w naszych czasach
tęsknią za mężem który będącym jej ochroną.
Chciałbym zapoznać oglądających ze statystyką.
90% angielek nie chce poślubić słabego mężczyzny,
który siedzi i płacze w momencie, gdy są problemy.
One mówią: Nie, taki mężczyzna wygląda bardziej jak kobieta.
Chcemy męskiego mężczyzny.
--
TV:
Bicie żon jest częstym zarzutem (stawianym przeciwko Islamowi).
Proszę przeanalizujmy tą materię kawałek po kawałku.

brodacz:
Allah uhonorował żony przez ustanowienie kary bicia.

TV:
Uhonorował je przez lanie? Jak to możliwe?!

brodacz:
Prorok Mohamet powiedział: "Nie bij jej w twarz, ani nie oszpeć jej."
Spójrz, jak ona jest zaszczycona.
Jeżeli mąż leje żonę, nie może uderzać jej w twarz.
Także gdy ją bije, nie może jej kląć.
To niemożliwe!
On ją bije, by ją zdyscyplinować.
W dodatku, nie może być więcej niż dziesięć uderzeń,
I nie może połamać jej kości, uszkodzić jej,
wybić zębów, czy szturchać w oko.
To jest etykieta lania.
Jeżeli on bije, by ją zdyscyplinować, nie może unosić ręki wysoko (z wysokim zamachem).
Musi ją bić z wysokości klatki piersiowej.
Te wszystkie rzeczy zaszczycają kobietę.
Ona jest w potrzebie bycia dyscyplinowaną.
Jak mąż powinien ją dyscyplinować? Przez napominanie.
Jeżeli to jej nie odstraszy, powinien odmówić dzielenia z nią łoża (pamiętajmy - w Islamie może mieć jeszcze 3 żony!)
Jeżeli ona nie jest skruszona, powinien ją zbić, ale pamiętajmy, że są reguły bicia.
Jest zakazane (przez Koran) by lać ją w twarz, oszpecić ją.
Kiedy ją bijesz, nie wolno ci jej wyzywać.
Islam tego zabrania.

TV:
Czym ją powinien bić?
Nagą dłonią? Prętem?

brodacz:
Jeżeli ją bije, bicia nie powinno być ciężkie,
tak, by nie zostawiały śladów.
Powinien bić ją krótką pałką(prętem, drążkiem, rózgą, laską, tyczką).
Powinien unikać bicia jej w twarz lub miejsca na głowie gdzie jest to bolesne.
Bite powinno być ciało i nie powinno następować zaraz po innym.
Jest wiele możliwości do wyboru podczas tego procesu, a bicie jest dozwolone jako ostateczne rozwiązanie.

Zaszczycenie żony w Islamie jest również ewidentne przez fakt, że kara lania jest dopuszczalna tylko w wypadku, gdy ona odmawia spania z nim.

TV: Gdy odmaia spania z nim???

brodacz:
Tak, ponieważ gdzie jeszcze mąż mógłby iść?
On jej chce, ale ona odmawia.
On powinien zacząć od strofowania i grożenia...

TV:
Pozwól mi to powtórzyć.
Mężczyzna nie może bić swojej żony...
... z powodu (nie przygotowania) jedzenia lub picia.

brodacz:
Bicie jest dozwolone jedynie w takich sprawach,
bez których mąż nie może się obejść.

Za 200 lat (czyli jakieś 8 pokoleń) będzie to standard postępowania w Europie. Niezależnie co zrobimy.

04-17-2012 12:12 AM
emir Offline
Senior Member

Radykalny Islam (kilka odcinków, nie wiem czy wszystkie zobaczyłem, bo są trochę pomieszane)
http://www.youtube.com/watch?v=2GpRfaav5c4

04-17-2012 05:11 PM
klusownik Offline
Banned

Wkleje cos zanim zniknie.
Jeden z wielu przykladow jak dziala w praktyce prawo szriatu:

Kobieta oskarżona o czary w Arabii Saudyjskiej - grozi jej kara śmierci

Obywatelce Sri Lanki za domniemane uprawianie czarów w Arabii Saudyjskiej grozi kara śmierci, zgodnie z obowiązującą w tym kraju wahabicką interpretacją prawa islamskiego - podaje serwis internetowy telewizji Russia Today.

Wahhabizm to dominujący w Arabii Saudyjskiej radykalny ruch islamski, wedle którego "zbrodnia" czarów stawiana jest na równi z morderstwem, gwałtem czy handlem narkotykami. Większości "czarownic" i "czarowników" zarzuca się, że rzucają na ludzi klątwy, na życzenie krewnych lub znajomych. Przestępstwem jest też odpłatne wytwarzanie czarodziejskich amuletów.

Tym razem kobieta, która przyjechała do Arabii Saudyjskiej za pracą ze Sri Lanki, została aresztowana po donosie Saudyjczyka. Mężczyzna oskarżył ją o rzucenie "uroku" na jego 13-letnią córkę, bo zaczęła zachowywać się "nienormalnie" po tym, jak przeszła obok niej.

Policja uznała, że wniesione zawiadomienie jest wystarczającym powodem, aby zatrzymać domniemaną "czarownicę". Teraz oczekuje w więziennym areszcie na wyrok oparty na prawie szariatu, które w kwestii "czarów" jest bezwzględne.

Wyroki śmierci wykonuje się zwykle publicznie, ścinając skazańcowi głowę. I nie są to pojedyncze przypadki. W grudniu ubiegłego roku stracono kobietę oskarżoną o czary, kilka miesięcy wcześniej w Medynie taki sam los spotkał pewnego Saudyjczyka.

W styczniu ONZ wyraziła zaniepokojenie zwiększającą się liczbą egzekucji w Arabii Saudyjskiej. W 2011 roku stracono tam ponad trzy razy więcej skazańców niż rok wcześniej.

(tbe, ap)
04-19-2012 02:14 PM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości

Wróć do góryWróć do forów