Projekt Boungler Forum

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Holokaust chrzescijan - uwaga drastyczne zdjecia!!!
Autor Wiadomość
WarBlok Offline
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Liczba postów: 958
Reputacja: 32
Holokaust chrzescijan - uwaga drastyczne zdjecia!!!
Holokaust chrześcijan
ARTYKUŁ PRZEZNACZONY TYLKO DLA LUDZI DOROSŁYCH (+18 LAT) I O MOCNYCH NERWACH. PROSIMY O PRZEMYŚLENIE CZY CHCĄ PAŃSTWO OGLĄDAĆ TAK DRASTYCZNE SCENY!!!
http://www.redakcja.mpolska24.pl/6737/ho...hrzescijan

Holocaust chrześcijan – media milczą
Holokaust Chrześcijan w Iraku – krwawe biesiady: ludobójstwo na niespotykaną dotąd w historii skalę: krzyżowanie – ścinanie dzieciom główek i nabijanie ich na pal…… MEDIA MILCZĄ!!!
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/holoca...za-2014-08

MONSTRUALNY HOLOCAUST CHRZEŚCIJAN W NIGERII I – MIĘDZYNARODOWA OBOJĘTNOŚĆ – APEL O. Juana Carlosa Martos CMF – di Segretariato PV, Missionari Clarettiani * – CHRZEŚCIJANIE ŻYWCEM PALENI W NIGERII
http://forumdlazycia.wordpress.com/2013/...arettiani/

08-14-2014 08:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
darnok Offline
Member

Liczba postów: 67
Reputacja: 3
RE: Holokaust chrzescijan - uwaga drastyczne zdjecia!!!
Straszne
Jestem za udostępnianiem tych linków w sieci,niech ludzie się dowiedzą,a nie tylko okrojoną ładną wersje z telewizji
08-15-2014 08:39 AM
Ars Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Reputacja: 1
To co napiszę może zabrzmieć paranoicznie i na pewno części osób się nie spodoba, ale jakoś mnie to nie rusza. Dlaczego media niby milczą? Dla znających historię i rozwój kultury/myśli ludzkiej, sprawa wydaje się być oczywista. Pomyślałem o tym po obejrzeniu dokumentu, który umieścił na bounglerze @kashan, w wątku Państwo opiekuńcze - historia prawdziwa http://boungler.pl/forum/showthread.php?tid=3252
Ludzkość z wieku na wiek odchodzi od koncepcji Boga, na rzecz racjonalności. Bardziej interesuje nas los wielce pokrzywdzonych homoseksualistów lub postęp w medycynie niż prześladowanie za wiarę. I tak jest od stuleci. Każda epoka, wraz z jej odkryciami, buduje w człowieku durną wiarę w jego możliwości i poczucie bycia (s)twórcą. To my, nie jakaś tam istota wyższa, kształtujemy świat. Więc co nas obchodzi prześladowanie wierzących? Ciemnogród! Tak trąbią media, propagując ateizm. Nie jestem uber katolem, ale widzę że na siłe próbujemy się urwać ze smyczy wiary. I to jest droga do nikąd, albowiem człowiek posiada duchową stronę. Jeśli wypełni ją pustką, wtedy to już żaden prepping nie pomoże. Zeżrą resztki naszego dumnego i jaśnie oświeconego człowieczeństwa. Sami im na to pozwoliliśmy.
08-15-2014 09:03 AM
darnok Offline
Member

Ja jestem ateistą i żadnej pustki nie mam.Cytat z Einsteina Słowo -Bóg- jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może dla mnie tego zmienić. Albert Einstein
Nie mam nic do wierzących o ile nie wypominają mi,że trafie do piekła i że robię źle,bo nie wierze,i się wtrącają w aspekty życia innych itp.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-15-2014 06:11 PM przez darnok.)
08-15-2014 06:11 PM
darnok Offline
Member

Po głębszym przemyślenie jakby na świecie nie było by religii to byłoby dużo mniej wojen i mordów
08-20-2014 04:55 PM
ChollaYi Offline
21st Century Schizoid Man

Liczba postów: 317
Reputacja: 23
Ja tu widzę mord ludności. I to jest straszne. Ale skąd wiadomo, że to chrześcijanie? Nie widzę tu żadnych wiarygodnych źródeł, jedynie zdjęcia, z których nie potrafię wywnioskować jakiej wiary byli zamordowani.

Michał
Warszawa || CB || Informatyka | Żeglarstwo | Fotografika | Mechanika sam.
08-21-2014 11:50 AM
WarBlok Offline
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Pewnie to chrześcijanie przebrali się i krzyczą allhhuuabbarrrr...
Cóż niektórzy muszą włożyć palec jak "niewierny Tomasz" aby przekonać się kto to taki.

08-22-2014 08:25 AM
darnok Offline
Member

(08-21-2014 11:50 AM)ChollaYi napisał(a):  Ja tu widzę mord ludności. I to jest straszne. Ale skąd wiadomo, że to chrześcijanie? Nie widzę tu żadnych wiarygodnych źródeł, jedynie zdjęcia, z których nie potrafię wywnioskować jakiej wiary byli zamordowani.
Na pewno innej niż oprawcy Wink Może chrześcijanie,może jazydzi,może innej,wszakże nie muzułmanie

Żeby nie było sporów proponuje zmienić temat na ludobójstwo w iraku lub mord dokonywany przez państwo islamskie czy coś obejmującego wszystkie religie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-22-2014 09:31 AM przez darnok.)
08-22-2014 09:24 AM
WarBlok Offline
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Żeby nie było sporów proponuję zamknąć temat,
ewentualnie jak kogoś razi temat (nie czytać).
08-24-2014 09:34 AM
Ars Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 41
Reputacja: 1
Zamykać? Nigdy, każdy może pisać. Po prostu nie kopać się nawzajem. Wierzący nie kumają ateistów, a ci wierzących. Tutaj można nigdy nie dojść do porozumienia. Aczkolwiek nie mogę się zgodzić że brak religii na świecie równałby się brakowi wojen. Nie religia a czynnik ludzki powoduje konflikt. Własna racja, która chce się komuś narzucić. Władza nd drugim człowiekiem. Pieniądze i wpływy. Egoistyczne pobudki wywołuja konflikty, a religie są tylko płaszczykiem, którym okrywaja się ludzie. Tak więc bzdura.
08-24-2014 10:11 AM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów