Projekt Boungler Forum


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kochany Wnuczku! dr Jerzy Jaśkowski
Autor Wiadomość
WarBlok Offline
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
******

Liczba postów: 1,048
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 32
Post: #1
Kochany Wnuczku! dr Jerzy Jaśkowski
Kochany Wnuczku!
Ciągłość władzy. „Władzy” raz zdobytej nie oddamy.


Jeszcze w 1658 roku Sejm Rzeczypospolitej podjął uchwalę, że każdy przyjmujący tytuły, czy odznaczenia cudzoziemskie, będzie karany gardłem, jak za zdradę główną. Jako państwo, byliśmy do XVII wieku jedynym krajem, nieuznającym takich blaszek, jako odznaczeń. Przyszło to do nas z Azji. Z Azji, w czasie wypraw krzyżowych, do Europy poprzez Anglię i Watykan. Najwięcej tych blaszek rozdał oczywiście carat moskiewski, pełniący obowiązki króla Polski.

A w jakim to niby celu spotykali się ci sojusznicy w Zakopanem, Krakowie, czy Lwowie w 1939 i 1940 roku? Przecież tajny protokół Ribbentropa z Mołotowem mówił wyraźnie o współpracy w likwidacji polskiego oporu. O tym, że była to ścisła współpraca wywiadowcza, w celu likwidacji polskiej inteligencji, świadczą fakty.
We Lwowie Polacy przystąpili do tworzenia tajnych organizacji wojskowych natychmiast po poddaniu miasta, w dniu 23 września 1939 roku. Jak podaje w swoim Raporcie gen. Langer, Okręg Lwowski został zaatakowany przez Niemców już 2 września. Atak nastąpił od strony Słowacji. Niemcy atakowali razem z dywizjami słowackimi. 15/16 września, jak podaje gen. Langer, amunicja była już na wyczerpaniu.
http://www.prisonplanet.pl/kultura/ciagl...1825666059 cz.1

Już w połowie lutego 1940 roku obie organizacje ZWZ zostały spenetrowane przez agentów NKWD. Aby było ciekawiej, agenci NKWD kierowali wywiadem ZWZ. W ZWZ - 1 funkcję podwójnego donosiciela pełnił kpt. Edward Metsger, wydalony z Wojska Polskiego za nadużycia. W ZWZ -2 funkcję taką pełnił por. Edward Gola, oficer polskiego wywiadu. Obaj byli szkolnymi kolegami. Z niewiadomych „powodów” chętnie dawał im wiarę przybyły do Lwowa emisariusz Grota Roweckiego, mjr dyplomowany Alfons Kloc. Tak więc musisz pomyśleć spokojnie Wnuczku. Jeszcze żadna działalność konspiracyjna nie powstała, jeszcze żadnych akcji nie podejmowano, a już NKWD wszystko wiedziało. Skąd? Jakim cudem oficer polskiego przedwojennego wywiadu siedział w NKWD? Jak to się stało, że tysiące Polaków przekraczało granicę, uciekając z sowieckiego raju, a akurat ci „konspiratorzy” wpadali? Znałem osobiście rodziny takich uciekinierów. Udało im się przekroczyć granicę przy 20 stopniowym mrozie, z małymi dziećmi na rękach. A tutaj wojskowi, wyćwiczeni w podchodach i konspiracji, wpadali masowo? Ale obecność polskiego oficera wywiadu, pracującego w strukturach NKWD, wyjaśnia prawie wszystko. Przecież on znał swoich kolegów sprzed wojny, a nazwiska dostał od sojuszników, którzy otrzymali je w „prezencie” od mjr waligóry.

Ps.4 Do „zmiany” historii angażuje się historyków. Takim przybyłym był Norman Davis. Człowiek, który do końca pobytu nie znał języka polskiego pisał dla Polaków historię. Musisz sobie sam dopowiedzieć Wnuczku w jakim celu. W swoich pracach opierał się na polskich wcześniejszych publikacjach. Ani razu nie przytoczył dokumentów ze źródeł angielskich. Nawet nie zająknął się o krucjacie Henryka Lancastera w 1392 roku na Polskę z ponad 20 000 żołnierzami. Nawet nie wspomniał o monopolizacji handlu zbożem przez kolonię angielską z Elbląga - 18 000 ludzi. Nie wspomniał o wizycie Retingera wielokrotnego agenta, kilkukrotnej w czasie okupacji w Polsce, posługiwało się nim nawet po wojnie CIA. Dziwnym trafen N.Davis był szeroko reklamowany a jego rola była taka sama jak DuPointa w 1772 roku i powołaną przez niego Komisja Eduakcji Narodowej. To samo pytanie: jakiego narodu? W tamtych czasach Polska była wielonarodowa!
http://www.prisonplanet.pl/kultura/ciagl...1614216566 cz.2
cdn
02-25-2015 03:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WarBlok Offline
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
******

Liczba postów: 1,048
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 32
Post: #2
RE: Kochany Wnuczku! dr Jerzy Jaśkowski
Ciągłość władzy. „Władzy” raz zdobytej nie oddamy. #3
http://www.prisonplanet.pl/kultura/ciagl...2039518162

Nie ruszałem tematu, ponieważ sądziłem, że „wolna prasa” w tym kondominium nad Wisłą, lub jak kto woli, 52 stanie USA, taką perełkę informacyjną od razu rozgłosi wzdłuż i wszerz. Zamiast tego, czołowi „eksperci” i publicyści głównego nurtu dezinformacji zajmują się rajstopami p. E. Kopacz, czy innymi detalami jej ubioru. Nawet tzw. prawicowe blogi nie próbują ustosunkować się do tego tajnego Raportu Mossadu, który wyciekł już w 2013 roku, a przez Veterans Today został omówiony 3 lutego 2015 roku. Widocznie tym „prawicowym” blogom także wolno tylko o rajstopach pisać, lub opluwać wschodnich sąsiadów, z wyjątkiem tego zabiurkowego tworu, zwanego obecnie Ukrainą, a rządzonego przez obywatela Izraela i posiadającego wojsko złożone z najemników, którego sporą cześć stanowią obywatele Izraela. Musisz przyznać Wnuczku, że to bardzo dziwne.

Jak podaje Veterans Today, opierając się na wypowiedzi wysokiego funkcjonariusza wywiadu, że najlepsze byłoby przetransportowanie ich z powrotem na Ukrainę. Jeżeli porównamy daty powstania Raportu 2009 rok, datę „wycieku” raportu 2012 rok i powstanie zamieszek, a potem przewrotu politycznego na Ukrainie, to można powiedzieć, że wszystko się zgadza. Źródło informacyjne z kręgów wywiadowczych od razu zastrzega się, że oczywiście wszystkich ludzi od razy nie przetransportujemy na Ukrainę. Nie posiadamy ani środków, ani funduszy w takiej wysokości, ale kto chce, będzie miło wspomagany. Na wszelki wypadek mamy cenzurę wojskową. Sam musisz się domyśleć, Wnuczku, w jakim celu.
02-28-2015 12:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WarBlok Offline
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
******

Liczba postów: 1,048
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 32
Post: #3
RE: Kochany Wnuczku! dr Jerzy Jaśkowski
Dr Jerzy Jaśkowski: Powstanie Lwowskie. Mały Katyń na Ziemi Rzeszowskiej – Turza.
"Kochany Wnuczku
Zbrodnia w Turzy i Powstanie we Lwowie są ewidentnymi dowodami jak ogłupia się ludzi nad Wisłą i wymazuje pamięć historyczną. Okazuje się, że wystarcza jedno – dwa pokolenia aby wnuki już nic nie wiedziały o swoich dziadkach. Typowe pranie mózgu robione „rencami” sąsiadów członków tego samego narodu. Pomimo istnienia całej masy tzw. placówek naukowych , instytutów historii utrzymywanych z podatków społeczeństwa i rzeczy absolwentów historii, w podręcznikach brak wzmianki, że we Lwowie w związku z „Akcją Burza” także wybuchło powstanie, podobnie jak w Wilnie. O Powstaniu w Wilnie – „Ostra Brama”, wolno było pisać, o Lwowie był jak widać zakaz...."
http://www.polishclub.org/2015/02/04/dr-...iej-turza/
03-14-2015 11:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WarBlok Offline
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
******

Liczba postów: 1,048
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 32
Post: #4
RE: Kochany Wnuczku! dr Jerzy Jaśkowski
Straszenie społeczeństw epidemiami.

Kochany Wnuczku!

Oczywiście tzw. epidemie terrorystyczne, opisane w pierwszej części, były tylko przykrywką do zwiększenia sprzedaży szczepionek. Świadczy o tym cały szereg posunięć legislacyjnych, jak na przykład immunitet sądowej bezkarności dla firm produkujących szczepionki w przypadku wystąpienia powikłań. Obecnie wszelkie odszkodowania za powikłania poszczepienne w USA pokrywane są przez skarb państwa, czyli podatnika. Jak wiadomo, w Polsce nawet takiego programu nie opracowano.

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_techn...p139789625
04-13-2015 09:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
WarBlok Offline
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
******

Liczba postów: 1,048
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 32
Post: #5
RE: Kochany Wnuczku! dr Jerzy Jaśkowski
Waluty bliskie dewaluacji, upadek państw.

Kochany Wnuczku.

O tym, że sztucznie wywoływany kryzys zbliża się wielkimi krokami, nie trzeba nikogo chyba przekonywać, wystarczy udać się na targ, czy do sklepu. Za to samo musimy płacić prawie dwa razy więcej. Szczególnie widoczne to jest na targowiskach.
....
Agencja Bloomberg opublikowała listę 23 krajów, w których w najbliższym czasie dojdzie do znacznej dewaluacji walut. Nie interesują mnie waluty azjatyckie, czy afrykańskie, na liście z krajów europejskich znajdują się w podanej kolejności:
1. Bułgaria
2. Grecja
3. Polska
4. Serbia
5. Słowenia
6. Ukraina
Jak widać, są to wszystko państwa nie będące w zainteresowaniu Niemiec. Natomiast dawniejsze kraje monarchii habsburskiej, takie jak Węgry, Chorwacja, Bośnia, czy Czarnogóra, mają się dobrze. Szczególnie istotny jest brak Węgier na tej liście. Przecież prasa w kraju cały czas strzępi język, opluwając Orbana i Węgry.
...
Sam musisz się domyśleć, jaka to przepaść technologiczna. W moim przekonaniu nie można tego porównać nawet do przysłowiowej syrenki i mercedesa. I pomyśleć, że w dobie internetu to wszystko jest jawne. Czyli wiedzą, że 99 % ludności nie ma dostępu do Internetu, lub jest tak przepracowanych, że myśli tylko o śnie. Można więc każdą bzdurę podawać w celu podgrzania emocji. „Ni guzika nie oddamy”. Kto to jeszcze pamięta?
No, jak widać, taka jest wiedza urzędników.
http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/walu...p589953796
09-04-2015 07:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
amba Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 4
Post: #6
RE: Kochany Wnuczku! dr Jerzy Jaśkowski
Znalezione w necie i jak najbardziej trafne i pasujące do wątku:
"Polska to taki dziwny kraj.
Kraj, w którym wystarczy niecałe 19% głosów, wszystkich osób uprawionych do głosowania, żeby nim rządzić.
Kraj, w którym prezydentami zostają: pół-analfabeta nieznający języka polskiego, elektryk wysoki napięć pijący wódkę z Ubekami oraz niedoszły magister, cierpiący na chorobę filipińską i grający w tenisa z rosyjskim szpiegiem.
Kraj, w którym kawa z mlekiem obłożona jest 23% VAT, a bez mleka 8%. Kołyski 23% a na trumny 8% VAT.
Kraj, w którym za posiadanie marihuany dostaje się wyższe wyroki niż za gwałt albo ciężkie pobicie.
Kraj, w którym lepiej się opłaca wyrzucić żywność na śmietnisko, niż dać biednym.
Kraj, w którym komornik może zająć hipotekę za śmiesznie niski dług i nikt nic z tym nie zrobi.
Kraj, w którym można oglądać filmy pornograficzne od 18 lat, a uprawiać seks od 15.
Kraj, w którym zwierzęta, w sprywatyzowanej weterynarii, mają szybszy dostęp do pomocy medycznej niż polski pacjent w państwowych szpitalach.
Kraj, w którym lekarze potrafią pracować przez 175 godzin bez przerwy.
Kraj, w którym posiadając mieszkanie własnościowe, zawali ci się dach i część domu to odbudowujesz na koszt własny i dalej płacisz czynsz.
Kraj, w którym właściciel mieszkania nie może eksmitować na bruk, osoby niepłacącej i niszczącej jego własność, bo zabrania mu tego ustawa o ochronie lokatorów.
Kraj, w którym za fałszerstwo pieniędzy można dostać 25 lat pozbawienia wolności, a za morderstwo 15.
Kraj, w którym( poza pewnymi wyszczególnionymi przypadkami) nie można bez zezwolenia urzędnika, ściąć drzewa na swojej posesji.
Kraj, w którym był minister finansów potrzebował 8 wiceministrów finansów, żeby móc ''sprawnie'' zarządzać finansami państwa.
Kraj, w którym lepiej zarabia się w sferze budżetowej niż prywatnej.
Kraj, w którym niepracujący emeryt musi płacić podatek dochodowy.
Kraj, w którym syn komunistycznego sędziego skazującego patriotów na karę śmierci, zostaje ministrem sprawiedliwości.
Kraj, w którym zbrodniarzy komunistycznych chowa się z pełnymi godnościami na Powązkach.
Kraj, w którym fotoradary chowa się w kubłach do śmieci i udaje, że walczy z piractwem na drogach.
Kraj, w którym wystarczy zebrać grupkę wyrostków, i pobić kogoś ze skutkiem śmiertelnym, żeby uniknąć odpowiedzialności za zabójstwo.
Kraj, w którym łatwiej zdobyć licencję pilota szybowca, niż zdać egzamin na prawo jazdy.
Kraj, w którym prostytutki zwalnia się z płacenia podatków, a karetki służące do ratowania życia- obejmuje akcyzą.
Kraj, w którym Sejm liczy 460 posłów, w 38 milionowym kraju, gdzie w takim USA, Izba Reprezentantów liczy 435 posłów, przy ludności przekraczającej 314 milionów mieszkańców.
Kraj, w którym własność naturalnych zasobów ziemi, którą się kupiło, nie należy do właściciela.
Kraj, w którym pociągi jeżdżą wolniej niż przed wojną.
Kraj, w którym kierowca płacący podatek drogowy, musi dodatkowo zapłacić za to, żeby przejechać się autostradą, wybudowaną za pieniądze pochodzące z budżetu państwa( jego podatków).
Kraj, w którym dopłaca się do nierentownych zakładów pracy miliardy złotych, żeby utrzymać miejsca pracy, gdzie jednocześnie w szpitalach brakuje pieniędzy na normalne posiłki i leki- np. na raka.
Kraj, w którym najpierw niedoszły magister, a potem szogun na krześle, przepraszali za ''zbrodnie'' w Jedwabnem.
Kraj, w którym za słowa: Murzyn, Ciapaty, albo Żyd można zostać skazanym z art 256 k.k.
Kraj, w którym Urzędy Skarbowe, w tej samej miejscowości potrafią mieć różną interpretację, tego samego przepisu.
Kraj, w którym prawica i lewica jednym chórem głosuje za przyznaniem Żydom rekompensaty, za krzywdy doznane przez Niemców i Rosjan na ziemiach polskich.
Kraj, w którym ''spadochroniarz'' otrzymujący 7 tys. głosów w wyborach, dostaje się do Sejmu, a ktoś, kto dostaje 200 tys. głosów, do niego się nie dostanie, bo partia, z której startuje, nie przekroczyła wymaganych 5% głosów.
Kraj, w którym rodzice nie mogą decydować, co ich dzieci mają jeść w szkołach.
Kraj, w którym politycy podpisują Traktat Lizboński, a potem udają, że walczą o dobro tego kraju- zwłaszcza przed napływem ludności arabskiej i murzyńskiej do Polski.
Kraj, w którym podatek VAT jest tak skomplikowany, że komentarz do niego liczy ponad 2 tys. stron.
Kraj, w którym ilość znaków na km 2, biedronek i banków, przekracza wszelkie poziomy absurdu.
Kraj, w którym portal internetowy dla bezdomnych potrafi kosztować 50 milionów złotych, 1 km autostrady potrafi kosztować ponad 200 milionów zł, Gniazdo Narodowe jest droższe od Stadionu w Monachium, a Możejki- 11 miliardów zł, których nikt teraz nie chce kupić.
Kraj, w którym na przywileje emerytalne wydano blisko 800 miliardów złotych- za te pieniądze można byłoby polecieć na MARSA.
Kraj, w którym jednym podpisem można zaj... Polakom oszczędności z OFE i nie ponieść za to żadnej kary.
Kraj, w którym morderca i bandyta ma więcej praw niż jego ofiara.
Kraj, w którym nie można stosować oleju z konopi indyjskich w celu leczenie takich chorób jak: padaczka czy stwardnienie rozsiane.
Kraj, w którym lepiej być alkoholikiem i bezrobotnym, niż człowiekiem uczciwie pracującym i płacącym podatki.
Kraj, w którym można złożyć miliony podpisów obywateli przeciwko ustawom szkodliwym dla nich samych, a władza i tak ma to w czterech literach.
Kraj, w którym ministerstwo finansów liczy 32 departamenty, 7 biur, a ilość urzędników przekroczyła w tym kraju 500 tys. osób- szacuje się, że może wynosić nawet milion osób.
Kraj, w którym kwota wolna od podatku (3091 zł) jest nieco wyższa niż w Ghanie, a niższa niż w Zambii. Kwota wolna od podatku jest niższa niż minimum egzystencji - 541, 91 zł za 2014 rok.
Kraj, w którym konstytucja stworzona przez byłych komunistów z SLD, nieboszczki PZPR i solidarnościowców, jest jedną z najbardziej niekonstytucyjnych konstytucji w Europie.
Kraj, w którym Sejm cierpli na permanentną sraczkę legislacyjną.
Kraj, w którym jeden osobnik musi przepracować do 67 roku życia, żeby otrzymać emeryturę, a drugiemu wystarczy 15 lat.
Kraj, w którym premier wbrew woli Narodu zgadza się na przyjęcie uchodźców, za których zapłacą obywatele- jak tego inaczej nie nazwać, jak kradzieżą zuchwałą."
10-18-2015 09:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów