Projekt Boungler Forum

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaginięcie Toma Lupshu
Autor Wiadomość
Magda Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Reputacja: 0
Zaginięcie Toma Lupshu
Witajcie,

Mam dla dociekliwych ludzi zagadkę. Otóż, jakiś czas temu zaginął, coś się stało z Tomem Lupshu. Amerykańskim preppersem i poszukiwaczem prawdy.
Szczerze przyznaję się, że zbagatelizowała problem być może dlatego, że odeszłam nieco od YT. Głównie dlatego, że wyczuwałam u siebie objawy uzależnienia.
Tak czy inaczej sprawa jest niepokojąca. Facet prowadził kanał, aktualizowany praktycznie codziennie. Mowa w jego filmach była o zagrożeniach i niebezpieczeństwach jakie mogą nas spotkać. Asteroidy, trzęsienia ziemi, Yellowstone itp. itd. Mam wrażenie, że facet coś odkrył i nagle zniknął. Jego kanał, konto na FB zniknęło bez ostrzeżenia. Po jakimś czasie jego żona nagrała filmik, który nie dosyć, że niczego nie dowodzi, to jeszcze nasuwa masę pytań. Została zmuszona do tego? Prowadzi kanał, (niby kontynuację tego co było) ale o jakichś śmiesznych bzdurach, tak by ludzie powoli się wykruszyli. Jeden film na miesiąc? Ostatnie filmy są już bez głosu komentarza. WTF? Dziwne jest też, że kompletnie nikt się tym nie interesuje. Nikt nie poddaje tego w wątpliwość. A pod filmami, są tylko (bez urazy dla nikogo) jakieś "God bless" i w kółko słodzenie. Dajcie znać co o tym sądzicie? Może warto zająć się tą sprawą?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-13-2016 11:48 AM przez Magda.)
12-13-2016 11:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojaan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
RE: Zaginięcie Toma Lupshu
https://www.youtube.com/watch?v=-fTGi1Au8uY
W tym filmiku ,żona Toma próbuje wytłumaczyć jego nieobecność.
Niestety mój angielski kiepski ... a tłumaczenie nic nie wyjaśnia...
12-13-2016 03:24 PM
Magda Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
@Wojaan,

Właśnie o tym filmiku pisałam, sorry za brak linku i dzięki, że umieściłeś go za mnie.
Zwróć uwagę na komentarze pod. Nic, to wyjaśnienie kompletnie nie budzi żadnych podejrzeń. Kanał zniknął, choć zapewnia, że zostanie. Mam też wrażenie, że zachowuje się jak by czytała z kartki, mam też wrażenie, że miejscami łamie jej się głos.
Jak byś widział filmiki gościa, to oczywistym jest, że podane powody kompletnie nie mają racji bytu.
12-13-2016 09:38 PM
emir Offline
Senior Member

Liczba postów: 385
Reputacja: 27
Nie należy deptać po palcach niedźwiedziom ani orłom. Pewnie gość na coś nadepnął.

szukajcie mnie na boungler.pl
01-10-2017 02:44 AM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów